kurja noh! Sai sellesamuse pärast vahetatud kõrgepingepool, väljakad, kontroller ja...ei ole inverteri viga, hoopis emme viga on kust toidet peale ei tule. Emme lahti kakkudes tuli välja, et seal on ilusti veel lisaks kõigele PÕLEMISJÄLJEd. Naiss....et siis kiiresti veel vaja ka. Mis teha, kiirus ja porno maksavad...kõike on võimalik saada.
Ahjaa, liiklushuligaan olen nüüd ka.
Egert Lehtla seiklused-tegemised ning nägemus maailmast läbi erinevate objektiivide.
kolmapäev, 15. september 2010
esmaspäev, 13. september 2010
laupäev, 11. september 2010
kolmapäev, 8. september 2010
pühapäev, 5. september 2010
laupäev, 28. august 2010
Film
Eile vaatasime siis üle pika aja effilmi, läks õnneks. Nii valus pole pikka-pikka aega enam kinoelamuses olnud. Pisarad jooksevad, kohvi kurgus kinni, kõht valus, kõveras... :) Tipphetk on seal 1:20 juures.
http://www.youtube.com/watch?v=wOKk4BzPDpw
http://www.youtube.com/watch?v=wOKk4BzPDpw
neljapäev, 26. august 2010
Kodustuudio nurgake

Eriti midagi muud pole, trään-elukad eest ära tõsta ja sai nurga. Taustaks sai uus must riie ostetud 150x500cm. Meetri hind oli üks odamavamatest 88eek. Põrandal on eelmisel korral ostetud mustrilaadse asjaga riie, kohati välgu peale vägagi läikiv. Pildil on näha veel Speedlight ex430, ja juustud valgustatiiv ja vari osta.ee keskkonnast - töötavad küll. Triggerdamiseks kasutasin iibeist ostetud remote triggereid, mis on ümber muditud töötama nii 5V kui ka 300V välkude-triggerdamise pingetega. Tegelikult nati hiljem oli ka veel kasutatud FIL46 välku, mis seisis velbone sherpa statiivi peal ja oli varjukita, peegeldas riiulist-laest.
Kaameraks EOS 5D, objektiivideks Canon 70-200 F4 L, Canon fix 50mm F1.8 ja Tamron 28-75 F2.8 olenevalt siis olukorrast. Modelliks inimene, aksessuaarideks vanem reisikohver, tolmuimeja, klaasid, vanem rajakas tool.
Kaameraks EOS 5D, objektiivideks Canon 70-200 F4 L, Canon fix 50mm F1.8 ja Tamron 28-75 F2.8 olenevalt siis olukorrast. Modelliks inimene, aksessuaarideks vanem reisikohver, tolmuimeja, klaasid, vanem rajakas tool.
Sai ka mõned päris ok pildid :)
Tellimine:
Postitused (Atom)

