kolmapäev, 15. september 2010

Kliendi dianoos, kliendi diagnoos....

kurja noh! Sai sellesamuse pärast vahetatud kõrgepingepool, väljakad, kontroller ja...ei ole inverteri viga, hoopis emme viga on kust toidet peale ei tule. Emme lahti kakkudes tuli välja, et seal on ilusti veel lisaks kõigele PÕLEMISJÄLJEd. Naiss....et siis kiiresti veel vaja ka. Mis teha, kiirus ja porno maksavad...kõike on võimalik saada.

Ahjaa, liiklushuligaan olen nüüd ka.

esmaspäev, 13. september 2010

laupäev, 11. september 2010

Van moor greit suksess! :)

kolmapäev, 8. september 2010

Päris rõve on pmale näppe silma ikka ajada.... :/ jaga pidi kergemaks minema, ootan siis seda aega.

pühapäev, 5. september 2010

Uus vaade


Arvake ära kust pildistatud...

laupäev, 28. august 2010

Film

Eile vaatasime siis üle pika aja effilmi, läks õnneks. Nii valus pole pikka-pikka aega enam kinoelamuses olnud. Pisarad jooksevad, kohvi kurgus kinni, kõht valus, kõveras... :) Tipphetk on seal 1:20 juures.

http://www.youtube.com/watch?v=wOKk4BzPDpw

neljapäev, 26. august 2010

Kodustuudio nurgake


Eriti midagi muud pole, trään-elukad eest ära tõsta ja sai nurga. Taustaks sai uus must riie ostetud 150x500cm. Meetri hind oli üks odamavamatest 88eek. Põrandal on eelmisel korral ostetud mustrilaadse asjaga riie, kohati välgu peale vägagi läikiv. Pildil on näha veel Speedlight ex430, ja juustud valgustatiiv ja vari osta.ee keskkonnast - töötavad küll. Triggerdamiseks kasutasin iibeist ostetud remote triggereid, mis on ümber muditud töötama nii 5V kui ka 300V välkude-triggerdamise pingetega. Tegelikult nati hiljem oli ka veel kasutatud FIL46 välku, mis seisis velbone sherpa statiivi peal ja oli varjukita, peegeldas riiulist-laest.
Kaameraks EOS 5D, objektiivideks Canon 70-200 F4 L, Canon fix 50mm F1.8 ja Tamron 28-75 F2.8 olenevalt siis olukorrast. Modelliks inimene, aksessuaarideks vanem reisikohver, tolmuimeja, klaasid, vanem rajakas tool.

Sai ka mõned päris ok pildid :)