Egert Lehtla seiklused-tegemised ning nägemus maailmast läbi erinevate objektiivide.
laupäev, 31. jaanuar 2009
tüüpiline
...et väljas on superilus ilm, päike paistab ja kaamera on 80km kaugusel. Noh, elan üle..
Minifreesi lõikeketaste hind on tõusnud 2 kroonilt 2.50ni. Ostsin 40tk. Aga nüüd varsti välja. Endla ja tegemised ootavad.
Minifreesi lõikeketaste hind on tõusnud 2 kroonilt 2.50ni. Ostsin 40tk. Aga nüüd varsti välja. Endla ja tegemised ootavad.
neljapäev, 29. jaanuar 2009
kolmapäev, 28. jaanuar 2009
Imelik...
....kuidas mul oli täna öösel esimest korda üle kahe nädala, kui ma ei näinud mingit eriti haiget und ja sain korralikult magada. Magamajäämine oli muidugi iseasi....aga uni oli hea :)
teisipäev, 27. jaanuar 2009
Üle mõistuse
No ma olen peaaegu kindel, et tegu ei ole vist vaimselt tasakaaluka inimesega. Kas üldse inimesega? Või noh...arusaam sõnast KORISTAMA on väga twisted...või siis ei suudeta seda ühendada mõistega "korterikaaslane"....ma EI VIITSI ENAM KORISTADA KÕIGI EEST SIIN KORTERIS!
Keegi uut elupaika ei paku? Mõni hea kolmetoaline. Koliks S-iga kokku ja mured lahendatud. Mul pohh kuidas tema siin hakkama saab. PUTSI RAISK!
Keegi uut elupaika ei paku? Mõni hea kolmetoaline. Koliks S-iga kokku ja mured lahendatud. Mul pohh kuidas tema siin hakkama saab. PUTSI RAISK!
pühapäev, 25. jaanuar 2009
Makrokatsetus vol3

Kivil tuleb esiteks eemaldada kaaneke, kui seda on. Kui jootmine ega kuum õhk ei päästa, siis eemaldada see õrnalt haamri ja kruvikaga kruustangide vahel.
Siis tuleb teha pilt....teine pilt tähendab ja seda juba natuke lähemalt. Tagurpidi kit objega on teravustamine hetkel veel võimalik.
Nüüd siis läheneme juba 25mm, kust on teravustamise viimase piirimail..minu praeguste kogemuste järgi. Ava on jätkuvalt kuskil F16, valgusallikaks 150W halogneeset valgust kuskil 10cm kauguselt. Teravustamine on juba päris keeruline ja avaarv mõjutab fookussügavust päris palju. Samas 1cm fookussügavuse saamiseks peab ava ikka väga kinni kiirema..18mm juures pole see võimalik isegi mitte avaga F32.
Kui hakata minema üle 24mm 18mm otsa poole läheb asi päris käest ära. Fokusseerimine muutub suht võimatuks, 150W halogeenset valgust ei ole enam piisav ja pildid tulevad, nagu tulevad. Selline oli siis minu tihedam ots.
Tellimine:
Postitused (Atom)





