kolmapäev, 31. oktoober 2007

Värvitalgud.

Kas?

Kas ma mõtlen varjatult liiga palju teistele, seda ise mitte välja näidates, ja seda tehes, keeran teistele ja endale`? :|

kiirtee

Minu elu on siin Tartus olnud nagu kiirteel kihutamine. Viimase kolme nädala jooksul ei ole olnud vist hetke, kui mul oleks väga igav olnud. Üldse kuidagi sellist vabamat aega vähevõitu. Ikka igast kammi on teha. Filmide vaatamiseks on ka kuidagi vähe aega jäänud, mis iseenesest ei olegi paha.

Laupäeval saab siis minna Viljandisse kui külaline, selline tunne, et tulen samal õhtul tagasi ka juba. Korra kodust läbi, siis (või enne seda) Heli ja inimestega pisike kokkusaamine. Venna saadan pikalt, kui ma just miski reedel ei jõua või nii...

Eile nägin miskit imelikku poolpornokat: Me You and everyone we know. Minu mõistuse tahtis see
ära süüa oma 93minutiga. Aga elasin üle.

Meie uus ja äge toa sein sai täna omale uue ilma, vot see on stiilne. Kuumaastiku kohta, millega me tegutsema pidime, on tulemus bueno.

Uut telefoni tahan...Eve tahab ka. Kunagi lähiajal pidime koos otsima minema. Mul on küll välja juba valitud, aga Eve zen teeb selle odavamaks :P

pühapäev, 28. oktoober 2007

Minu järgmiste nädalate moto

Don't think, just be. It's so much easier that way!

:(

neljapäev, 25. oktoober 2007

Pornovurtsu koolist...

Hitleriporno: Pane gaasikambrisse.
Hitleriporno 2: Aja tsüaniid sisse.
õp. Ennu porno: Pane grafoprojektorile.
Elektrikuporno: Pista seina.
Elektrikuporno 2: Lükka mobla sisse.
õp. Ennu porno 2: Loodus tühja auku ei salli!.
Allariporno: Auk on alati see, mis juhib.

kolmapäev, 24. oktoober 2007

Lambist

Üleeile, vist, kui mehis muusikakataloogi seirvis ja esitas seda läbi meie "uue" helisüsteemi ja tuli lugu "Käime katuseid mööda" by Smilers, siis mul tuli millegipärast meelde Heli ja pisi-Ingrid. Me Tuleme, aga ei tea veel täpselt kuna. :-9

esmaspäev, 22. oktoober 2007

mhh..

Mul kulm juba miski 6 tundi juttu tõmmelnud, ei ole just hea. Närvid läbi ? Millest? Ehh...tegelikult vist tean, aga see ei ole avalikustamiseks mõeldud asi.
pikalt üldse enam viimasel ajal ei kirjuta, jama iseenesest. Täna oli siis 2 tundi, elasime need ilusasti üle. Saime ka tarkusi juurde (Vanana hakkavad meeldima noored poisid!), igav oli aga peamiselt. Allar sai ennu töös minust 1p rohkem, ja nüüd maxiküsimus: TÄNU KELLELE? Sõbrad-dah!
Homme siis meil allariga kooli pole, meil on vaja minna A Le Coq'i lepingut allkirjastama, milles on Eesti keele kirjaviga sees (peale-pärast).

PS! Ma kuivatan praegu teepakki radika peal.
PS2! Tunnen Tiinale kaasa, et ta korraga teab nii mind kui ka Allarit.
PS3! Päev on nagu kartul, mis idaneb senikaua, kui see ära idaneb.
PS4! Vilve-Pohla tädi oli Allari ja Eve vahel.
PS5! Mehis kuulab praegu jõululaule.
PS6! Sõberbloggarite hulka lisandus Tiina
PS7! "Piit" asendus sõprade alla "'pRiit"-ga.
PS8! Allar-Nõrk-Alma asendus Allariga.
PS9! Miks neid PS-e nii palju on?