Egert Lehtla seiklused-tegemised ning nägemus maailmast läbi erinevate objektiivide.
pühapäev, 29. aprill 2007
Ood infoajastule.
Milles siis probleem? Venkud jätame muidugi välja, praegu on mul neist Po-Hu-i. Mind paneb imestama, tegelikult küll mitte, see infoajastu, kuhu me oleme oma vabariigiga päris korralikult sisse kukkunud. Igal pool on seda...kaardimaksed, pangaülekanded...et siis probleem just nende viimastega ongi. Tegin reede õhtul ülekande ja...nu reede õhtu oli ja raha bronniti teise panka. Minult läks arvelt maha, aga teisele kontole ei olnud see laupäeva lõunaks jõudnud. No wtf? Selline juhtumine keeras mulle ikka korralikult. Nii tore, krt. Kas peab siis tõesti ainult ÜHE korra päevas pankadevahelisi ülekandeid tegema? JA seda ka mingil ime ajal. Tõsiselt loodan, et meil siin mingid terroristid lunaraha ei hakka nõudma. Kujutage ette, nädalavahetusel teevad seda. Nõuavad miski 500kilo ja...oletame siis veel seda, et ollakse nõus maksma, aga öeldakse röövlitele: "Kuulge, probleem on. Me maksaks ära, aga teie arve ei ole meie omaga samas pangas ja raha jõuab üle alles esmaspäeva pärastlõunal. Kas te maksekinnitusega oleksite nõus?"
laupäev, 28. aprill 2007
Ootan...
Mida ma siis ikka ootan, kui Weller WHS40 jootejaama. Ideeliselt võiks ta praegusel hetkel juba ära ostetud olla. Kuna mulle pole kõnet tulnud, siis ideeliselt võiks kõik korras olla. :) Jääme õhtut ootama.
neljapäev, 26. aprill 2007
Mõni mõte
Nu ei saa praksist ei üle ega ümbert. TÄna sain siis lõpuks teada(10 päeva ikkagi juba), et Priit ei olegi tegelikult Priit. Priit on hoopis Vahur...päris ülla-ülla nuh. Siis Indrek jagas täna jäätist ja koorega kohvile välimuselt sarnanenud kraami, tähistas kahest eksamist läbi saamist...hull miis. Et siis naeris veel täna, et üks õpilane, kes seal kohe tööle hakkab, on pidevalt juhendaja käe all..mina, kes ei tohiks a la kuu aega ühtegi asja kätte võtte, juba ise üksinda CNC treipingi taga. :D
Aga nüüd asjast...Raadiot kuulates jäi kõrva mingi kala, ja siis....Targad, öelge mulle, mis vahe on TAHTLIKULT TAPMISEL ja MÕRVAL? Kas mul on mingi kahtlane loogika, või mis..?
Aga nüüd asjast...Raadiot kuulates jäi kõrva mingi kala, ja siis....Targad, öelge mulle, mis vahe on TAHTLIKULT TAPMISEL ja MÕRVAL? Kas mul on mingi kahtlane loogika, või mis..?
esmaspäev, 23. aprill 2007
Õpetage mind munema
Mul on probleem. Kuna ma olen tegelikult 3 päeva juba teinud tükitööd ajatööna, st vahet pole palju teen, ikka saan aja eest palka, ja ma rott ikka teen....kõik päevad oleksin saanud paremat palka, kui ajatööga, aga...ma ei oska muneda. Lõuna on 45 minti...ma sel ajal teen ka tööd...ühe käega söön, teisega vahetan treikeskuses võlle...no mida? Niisama jalutamas ei käi...eriti. See nädal ideeliselt kaheni saaks vähe suurte treipinkide juures käia tuiamas, tuttavad olemas. Pisemate juures, ehk siis eelmise nädala seltskond, see nädal rahvast pole...päeval vähemalt, kelle juures käia. Probleem...homme veel miyano kallal ja siis vb pressima...võllid aukudesse. Eks pean oma sitta sööma hakkama :F
Läheks homme kuueks...:P Saaks juba kahest lahti, nagu tuttavadki...kuuleks skyplussi hommikuprogrammi ka algusest...kuidagi kergem on.
Läheks homme kuueks...:P Saaks juba kahest lahti, nagu tuttavadki...kuuleks skyplussi hommikuprogrammi ka algusest...kuidagi kergem on.
laupäev, 21. aprill 2007
wtf?
Pakkuge nüüd, mis on minu tänasel päeval valesti.
a) Laupäeval puhatakse
b) Laupäeval ei minda tööle
c) Laupäeval ei minda KUUEKS tööle
d) Laupäeval 21. aprillil EI TOHI OLLA LUMI MAAS, aga on.
e) Kohvi jaoks ei leidnud termost kah...
a) Laupäeval puhatakse
b) Laupäeval ei minda tööle
c) Laupäeval ei minda KUUEKS tööle
d) Laupäeval 21. aprillil EI TOHI OLLA LUMI MAAS, aga on.
e) Kohvi jaoks ei leidnud termost kah...
reede, 20. aprill 2007
Tudi on.
Tahaks kirjutada praksist, aga ma ei tee seda. Niikuinii keegi ei saa mõhkugi aru (ja ka ei huvita) vähemalt nendest, kes seda blogi vahetevahel harva juhtuvad sirvima. Ütlen ainult seda, et homme! (laupäeval) on plaanis kohale minna hommiku kuueks....teha vähemalt 160+ võlli ja tulla ära kahest...see oleks tore, kui üleval püsin. Hull uni on tekkinud...
Kuna millestki rääkida pole, siis räägime ilmast....hull rott asi ikka küll...:(
Kuna millestki rääkida pole, siis räägime ilmast....hull rott asi ikka küll...:(
teisipäev, 17. aprill 2007
Praksik
Tere lapsed. Ma siis pean natukne pajatama praksikust, kus ma nüüd tihedalt kohal käin. Kohe nii tihedalt, et esimene päev saab laupäeva õhtuni välja kohe teha...:P Nu see viimane kellaaeg on muidugi nati kahtlane, aga eks näis, mis saab. Vb roniks üldse hommikusse vahetusse kohale...siis oleks seltskond vähemalt olemas.
Et mul õnnestus siiski saada "valge inimese tööaeg" mis tähendab 8-st 17-ni ehk siis tegelikult 07:45 kuni 16:30. Hommikul vajun kohale ja siis saan CNC pinkide juures olla, kuhu ma ka oma tunnid kirja panen. Seltskon...nuh, duracell, õpilane ja Marko :D...ja loomulikult mina. See seltskond on aga hommikuses vahetuses mistõttu ma jään sellest seltskonnas ilma seltskonnast kuskil kahe aeg. Siis üldiselt üritan teste CNC-de juurde triivida, kus Aivar ja teine tüüp on...seal on küll niisama istumist, aga jah...vähemalt saab rääkida inimestega. Täna mõõtsin seal ir termomeetriga temperatuure :F [saavutus]. Mis saab järgmine nädal minust, kui tiim CNC õhtuses vahetuses on...mis ma teen päeva esimesed 5 tundi? :|
Et siis veel seda: Täna olin päev otsa Takisawa ex-300 taga...ja see on seal cnc pinkide seas pesamuna...tõsiselt..teised on ikka 2 kuni mitu korda suuremad ja teises hoones on ....nu nendest kuni mitu korda suurematest veel mitu korda suuremad pingid....õigemini treikeskused.
Et mul õnnestus siiski saada "valge inimese tööaeg" mis tähendab 8-st 17-ni ehk siis tegelikult 07:45 kuni 16:30. Hommikul vajun kohale ja siis saan CNC pinkide juures olla, kuhu ma ka oma tunnid kirja panen. Seltskon...nuh, duracell, õpilane ja Marko :D...ja loomulikult mina. See seltskond on aga hommikuses vahetuses mistõttu ma jään sellest seltskonnas ilma seltskonnast kuskil kahe aeg. Siis üldiselt üritan teste CNC-de juurde triivida, kus Aivar ja teine tüüp on...seal on küll niisama istumist, aga jah...vähemalt saab rääkida inimestega. Täna mõõtsin seal ir termomeetriga temperatuure :F [saavutus]. Mis saab järgmine nädal minust, kui tiim CNC õhtuses vahetuses on...mis ma teen päeva esimesed 5 tundi? :|
Et siis veel seda: Täna olin päev otsa Takisawa ex-300 taga...ja see on seal cnc pinkide seas pesamuna...tõsiselt..teised on ikka 2 kuni mitu korda suuremad ja teises hoones on ....nu nendest kuni mitu korda suurematest veel mitu korda suuremad pingid....õigemini treikeskused.
Tellimine:
Postitused (Atom)