neljapäev, 19. märts 2009

Paanikaõhtu

[Kuivatame saia]

Tulin koju ja ei olnud midagi teha. Elektroonikaalased projektid seisavad, kuna oomipoe pakk ei ole kohale jõudnud. Valdas PAANIA, ÄREVUS....ma ei oska niisama olla. Õnneks pidid Eda ja Kert külla tulema pannkooke sööma. Väga nad majaga ei eksinudki tegelikult...ainult nii 100 maja :) Aga kohale jõudsid, kooki sõid ja nõud pesid ka ära. Garfield ajas Edale korduvalt külje alla, Kert üritas Siku läpat ribadeks lüüa ja kui see ei õnnestunud, siis kuivatas klassi puruks. Sellel hetkel purunesid ka ta kiiduseõnad minu kookide pihta. Enam nad külla ei saa...samas pidi "uus" klaas varsti asemele tulema :P

Kaks ööd jutti olen näinud väga nõmedaid unenägusid, ärevad jne...pidavat siplema ka nagu SIPeLgas. Nõme tudi tuleb peale juba 9-10aeg õhtul, aga ometigi lähen vara magama- miski 8-8,5h und on suht garanteeritud, aga meie idiootnaabrid on tsillid ja.....statoili stardikomplekti oleks neile vaja. Üleaia naabrite koeral oleks ka kindlasti hea meel.

laupäev, 14. märts 2009

Kui mind täis pritsimaie

[Paju-Kiisu]


[isegi EE on surutise all murdumas]


[Meie linna väikesed lombid]


[Idiootide prügila]


[Meie linna väikesed lombid vol 2]

[Plastikakent?]

reede, 13. märts 2009

Reede õhtu:

Kohvi, keeks. Mina otsin Janarile ristsõna lahenduseks vastuseid Google kaasabil ja Sigrit mängib Solitairet Windows 7-l....tjah.

teisipäev, 10. märts 2009

Sitt lugu....

[Lumi]

Aga see ei ole üldse pildiga seotud...

esmaspäev, 9. märts 2009

Päike loojus Surtsu taha

[Surtsupäike]

Ja algab jälle töönädal. Viimasel ajal ei ole üldse eriti siia midagi kirjutada olnud, aga...suurim uudis on vist see, et Avic X1r sai eluvaimu sisse jälle. Õnnetu tükk on, lintkaabel puru, cd osa juhtkivi puru ning nipet-näpet veel. Lisaks on veel CD sisse-välja vedamise rullik ka kulunud või midagi sellist - jõudu enam ei ole. Täiesti õudne asi. Aga tjah.........nüüd oleks vaja veel Samsungi R60 Plus läpat, üks on siin põrandal, millel on kõtu lahti ja midagi suhteliselt ilusti maha põlenud.

PS! Kuidagi valge on väljas. Isegi sellise pilvehunnikuga, nagu praegu. :)

teisipäev, 3. märts 2009

Õpetussõna:

Lapsed, käsi ei tasu pesta nitrolahustiga. Kui just VÄGA-VÄGA-VÄGA vaja ei ole, samas siis ka ei soovita väga. :)

Päikest, muffid!