neljapäev, 12. veebruar 2009

Esimene nilbus siin

[Meil liigub igast kasse maja ümber ringi]

teisipäev, 10. veebruar 2009

Kolmetoaline siiski

[Kolmas tuba elanikuga]


Pannkookide tegemine ei ole enam see....puuduvad ## ja ## ja ##....siis oleks juba nagu päris. Aga praegu mitte.

pühapäev, 8. veebruar 2009

kolmapäev, 4. veebruar 2009

The new beginning

tsiteerides..."ja nii ongi!"

Kuu

[300mm, väljalõige, lisateravus]

Küsimus:

Kes oli esimene inimene, kes mõtles et pigistaks neid rippuvaid nibusid lehma all ja vaataks mis välja tuleb...?

Rõvenurgake Gripimaailmast

Eile aevastasin läpa taga ja miski lärakas lendas LCD pihta....