neljapäev, 13. detsember 2007

Kadri tungival soovil...


Pidin tegema pannkooke..

kolmapäev, 12. detsember 2007

No on noh!

No on neid tudengititasid küll. Muudkui räuskavad, tekitavad ajumädanikku, joovad, laamendavad.....ei maga ja nii järjest uuesti ja uuesti ja uuesti.

pühapäev, 9. detsember 2007

2 Tiinat

1.) Et siis täna oli palatis Tiinade konsentratsioon umbes 2x suurem kui tavaliselt. Seda küll lühiajaliselt, aga siiski see oli nii.

2) Mul on uus sõltuvus kohvi kõrvale tekkinud-jogurt ja miskit müsli taolist...hea on, muudkui söööks ja söööks ja sööööks....

3) Kui ei viitsi pikalt kirjutada, siis ära kirjutagi.

4) Neljapäeval pidulikule üritusele Sadamateatrisse, reedel viljandisse sünnipäevale...elu on elus! (sic!)

laupäev, 8. detsember 2007

Püsiklient?

Käisime eile Mehisega Elfas (endine Tevalo) mine järjekordsete tellimuste järel. Mehis sai miskid neli vilkuvat viinatopis :D. See selleks, läksin leti äärde ja klienditeenindaja hakkas juba taganema...ma siis nagu ütlesin, et Lehtla nimel telllimus....aga ta teadis seda juba. Ma olen siis seal juba tuntud nägu...ei tea miks küll? :D

neljapäev, 6. detsember 2007

Minu elu

Ma jään jälle üksi koju. Mehis läheb kluppi ja Gerly on Tallinnas. Peaks miskit tarka tegema. Kohvi näiteks....teist päeva on juba reede tunne ja unevõlga ka ei saa tagasi magada :D


PS! Palju uusi tuttavaid tekkinud. :)

Hirmus....

Printeri tooner hakkas nüüd tõsiselt suhtuma kirja "toner empty", mida ta juba nädalaid vilgutanud on. Seega....paha lugu.

PS! Eile-tänastest seiklustest ei räägi muud, kui et "seltskondlik koosviibimine" (eri tasanditel) kestis minu jaoks 14h.

pühapäev, 2. detsember 2007

Tunne..enese

Tere lapsed.

Täna ma muretsesin endale 6 lisaküünt. Kes külla tuleb, see näeb, teised ei näe...vähemalt mitte enne, kui pildi üles lasen. Aga tegelikult tahtsin seda öelda, et tänane päev möödub minul piinamärgi all-nimelit turja peal on kõik lihased megavalusad. Miski õrn tuuleke vudistas öösel läbi ja täna siis sellises "olukorras". Ja nüüd, et tervemaks saada, lähen üritan jälle megakülma duširuumi pesema minna. Kas pole tore?